De Rode Duivels bekampen vanavond Hongarije voor een plaats in de kwartfinale van het EK. Marc Wilmots voert één wijziging door in vergelijking met Zweden, want Dries Mertens komt in de ploeg ten nadele van Yannick Carrasco.
Voormalig assistent-bondscoach Eddy Snelders begrijpt de keuze voor Mertens, al had hij de ingreep toch niet verwacht: “Het is geen onlogische keuze, maar het is toch een beetje verrassend. De ganse week kregen we op de persconferenties van de bondscoach te horen dat Carrasco veel beter bezig wasâ€, klinkt het tegenover
Sporza.
“We gingen er dan ook van uit dat hij zou spelen. Maar Mertens viel op dit EK telkens goed in, speelde altijd gretig en was de beste speler in de voorbereiding. Hij moest zijn kans krijgenâ€, besluit Snelders.
LEES OOK:
Eddy Snelders drijft slachtoffers tot woede: “Onbegrijpelijk”