De Rode Duivels hebben zich tegen Ierland hersteld van de nederlaag tegen Italië en won vlot met 3-0. Marc Wilmots had voor die partij zijn basiself wat dooreengeschud en enkele nieuwe namen aan de aftrap gebracht. Eén van hen heeft zich volgens Wesley Sonck in de ploeg gespeeld.
En dat is Thomas Meunier. "Hij heeft vandaag bewezen waarom hij in de ploeg stond", vond de analist bij
Sporza. "We weten van Meunier dat hij heel veel aanvallende kwaliteiten heeft, maar vandaag was hij ook verdedigend solide. Ook met dank aan zijn snelheid."
"Kijk maar naar hoe de derde goal tot stand komt: hij recupereert de bal op de eigen helft en lanceert de tegenaanval. Wat mij betreft is hij op weg naar een vaste basisplaats", oordeelt Sonck.
LEES OOK:
Wesley Sonck overspoeld na emotionele Instagram-post