PSG veroverde dit seizoen opnieuw met sprekend gemak alle prijzen in Frankrijk, maar in de Champions League kon het opnieuw geen succes boeken. De kwartfinale werd het eindstation voor het sterrenensemble. Mogelijk moet een speler uit de
Jupiler Pro League volgend seizoen Ibrahimovic en co aan succes helpen.
Volgens
France Football is de kans immers niet onbestaande dat PSG bij KV Oostende Jordan Lukaku komt weghalen. De linksachter zou bij de Parijzenaars volgend seizoen de doublure van Layvin Kurzawa kunnen worden.
Dat PSG bij de jongste Lukaku is uitgekomen, zou veel te maken hebben met zijn manager Mino Raiola. Die heeft als manager van onder andere Zlatan Ibrahimovic uitstekende contacten bij PSG én is bovendien ook de zaakwaarnemer van Romelu, die ook nog altijd nadrukkelijk in de belangstelling van de Fransen staat. Wie weet worden de broers dus volgend seizoen ploegmakkers in de lichtstad.
LEES OOK:
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit