Club Brugge kan donderdagavond zijn leidersplaats verliezen als
Anderlecht wint op het veld van AA Gent. Blauw-Zwart verloor woensdag immers zijn tweede wedstrijd op rij. KRC Genk toonde zich in eigen huis voor de tweede keer dit seizoen te sterk.
Volgens Stefano Denswil was deze nederlaag te wijten aan een gebrek aan efficiëntie. "De trainer vertelde ons nog tijdens de rust dat we die kansen zouden blijven krijgen maar als je ze natuurlijk niet afmaakt krijg je het deksel op de neus. Je ziet trouwens dat iedere Play-Off I-ploeg het moeilijk heeft om veel kansen te creëren", zei hij op de webstek van zijn club.
De Nederlander hoopt dat de ploeg nu de rust kan bewaren. "Er komen nog genoeg mooie matchen aan om deze situatie opnieuw recht te trekken en opnieuw de leidersplaats te veroveren. We moeten ons nu gewoon op de thuismatch tegen Zulte concentreren en vooral niet in paniek geraken. Er zijn nog punten genoeg te verdienen."
LEES OOK:
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'