De voorbije vier jaar wist de
Oude Dame de titel te pakken in Italië en ook dit seizoen lijkt er niemand in staat om Juventus te stoppen. Ondertussen denkt de club uit Turijn aan extra versterking om in Europa even hard te schitteren. Twee Rode Duivels zouden het op verlanglijstje van coach Allegri staan.
Volgens
Calciomercato hebben de Italianen hun zinnen gezet op Divock Origi en Christian Benteke. Het Belgische duo van Liverpool moet het aanvallende compartiment van Juventus versterken. Mogelijk anticipeert de club op een vertrek van spitsen Dybala en Morata, die erg gewild zijn op de Europese transfermarkt.
De interesse voor Divock Origi komt niet als een verrassing. De Rode Duivel bloeit onder Jürgen Klopp helemaal open, zoals zijn doelpunten in de Europa League en de Premier League vorige week bewijzen. Benteke zit dan weer in de compleet tegenovergestelde situatie: de Duitse succescoach lijkt niet meer op hem te rekenen en een
transfer zou een vluchtroute betekenen voor de Rode Duivel.
LEES OOK:
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'