Lokeren haalde in oktober Hamdi Harbaoui terug nadat de Tunesische spits zijn contract bij Qatar SC verbroken had. Omdat die club echter nog lange tijd dwars lag, moest Georges Leekens tot eind december wachten vooraleer hij een beroep kon doen op zijn aanwinst.
Ondertussen was Harbaoui toch goed voor vijf doelpunten in tien wedstrijden, maar het ziet er alsmaar meer naar uit dat hij Lokeren op het einde van het seizoen alweer zal verlaten. Het gerucht gaat immers al een tijdje de ronde dat Harbaoui een overeenkomst heeft met Udinese, al werd dat bij Lokeren en de speler altijd ontkent.
Maar nu zou Harbaoui in zijn thuisland toch toegegeven hebben dat hij naar de Serie A trekt. "Ik heb een driejarig voorcontract bij Udinese ondertekend", zou hij verteld hebben aan
Radio Mosaique.