Chelsea gaf in december na het ontslag van Jose Mourinho een contract voor zes maanden aan Guus Hiddink. Ondertussen zocht de club naar een nieuwe coach voor volgend seizoen. Nu zou eigenaar Roman Abramovich zijn beslissing genomen hebben.
De onderhandelingen met Diego Simeone zouden definitief afgesprongen zijn, waardoor Abramovich zijn fiat gegeven zou hebben voor de aanstelling van Antonio Conte. Met de Italiaanse bondscoach bereikte Chelsea eerder al een akkoord, maar het was nog wachten op de zegen van Abramovich.
Die zou nu volgens
Corriere dello Sport aan medewerkers van de club laten weten hebben dat Conte volgend seizoen zeker trainer van Chelsea wordt. Voor Conte zou op Stamford Bridge een driejarig contract klaarliggen aan zes miljoen euro per jaar.
LEES OOK:
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend