In Engeland wordt weer stevig gespeculeerd over Louis van Gaal, die er misschien zelf de brui aan zou geven. Manchester United leed afgelopen weekend alweer een nederlaag, 0-1 thuis tegen Southampton, en kan zijn hoge ambities niet waarmaken.
Volgens
The Guardian heeft Van Gaal na de opdoffer tegen
The Saints zijn ontslag aangeboden, maar bestuursvoorzitter Ed Woodward zou hem de boodschap hebben gegeven om eerst met zijn familie over zijn toekomst te spreken. Intussen zou Man United wel al onderhandelen met de mogelijke opvolger van Van Gaal.
Want volgens
The Times zijn er gesprekken gaande met José Mourinho, die dit seizoen aan de kant werd gezet bij rivaal Chelsea. De krant ziet het als een realistisch scenario dat de Portugees nog voor het einde van dit seizoen de T1 wordt op Old Trafford.