Eden Hazard maakte tegen Arsenal zijn rentree na zijn liesblessure en uiteindelijk mocht de Rode Duivel de 77ste minuut het veld in. Chelsea zegevierde bij Arsenal met 0-1, maar Europees voetbal lijkt nog steeds heel veraf voor de Engels kampioen.
Dat Chelsea naast Champions League-kwalificatie zou grijpen, kan grote gevolgen hebben voor toppers zoals Hazard en Thibaut Courtois. Beiden werden al meermaals gelinkt aan Real Madrid en in Spanje wordt opnieuw de interesse van Real in Hazard aangegeven. Zo meldt
Don Balon dat Zinedine Zidane heel gecharmeerd is door Hazard en dat de Real-coach de Rode Duivel volgend seizoen in zijn ploeg wil.
Maar de Spaanse bron wijst ook op de interesse van Manchester City. Dat kan een probleem worden voor Real Madrid omdat de Engelse club meer dan 80 miljoen wil bieden voor Hazard, zo klinkt het.
Don Balon geeft aan dat Man City kapitaalkrachtiger is dan Real en dat kan beslissend worden voor de toekomst van Hazard.
LEES OOK:
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'