Door het voetbal in de FA Cup, stonden er afgelopen weekend geen wedstrijden op het programma in de Premier League. Dat wordt echter goedgemaakt met een midweekspeeldag. En daarin staan enkele zeer leuk affiches op het programma.
Zo ontvangt Tottenham revelatie Leicester City voor de tweede keer op enkele dagen tijd en moet leider Arsenal op bezoek bij Liverpool. Daarnaast nemen Manchester City en Everton het opnieuw tegen mekaar op. Het is het tweede duel van een drieluik, want ook in de halve finales van de League Cup staan de twee tegenover mekaar. Afgelopen woensdag won Everton de heenwedstrijd met 2-1.
Romelu Lukaku scoorde toen de winnende treffer, maar moest daarna meteen naar de kant met een blessure aan de enkel. Afgelopen weekend gaf hij daardoor forfait, maar woensdag is hij er terug bij. "Romelu heeft goed getraind maandag. Hij is beschikbaar, zijn enkel voelt goed en hij is klaar om woensdag te spelen. Dat is fantastisch nieuws", zei coach Roberto Martinez op de persconferentie van dinsdag.
LEES OOK:
Garcia krijgt gouden raad voor clash tegen Spanje