Thibaut Courtois kende een wisselvallig 2015. In zijn eerste jaar bij Chelsea pakte hij meteen de titel, nadat hij de concurrentiestrijd met Petr Cech wist te winnen. Maar in de tweede helft van het jaar stond hij lange tijd aan de kant met een hardnekkige knieblessure.
Courtois is van nature een erg kalme persoonlijkheid. Maar bij deze blessure maakte hij zich toch wat zorgen. "Ik ben ook niet zo snel op te jagen. Misschien heb ik door mijn jaren in Madrid de Spaanse mentaliteit overgenomen. Ik was wel wat bezorgd over mijn knieblessure. Eerst werd er gevreesd voor de kruisbanden", getuigt hij in
Het Nieuwsblad.
De doelman blikte voor de gelegenheid ook nog eens terug op zijn periode bij Atletico. En behoudt er fraaie herinneringen aan. "Ik herinner me mijn eerste jaar bij Atlético. Toen ik in het Bernabéu of het Camp Nou ging spelen, dacht ik ook wel wauw. Een jaar eerder speelde ik nog in de Belgische competitie en ineens sta je tegen Messi."
LEES OOK:
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen