De soap rond de
transfer van Victor Vazquez naar Cruz Azul lijkt stilaan aan zijn laatste afleveringen toe te zijn. De Profvoetballer van het Jaar zou al langer rond zijn met de Mexicanen en bleef in Kortrijk al uit voorzorg aan de kant. Enkel een akkoord tussen de clubs deed op zich wachten.
Nadat er eerst lange tijd gediscussieerd werd over de transfersom, moest Club daarna nog wachten op enkele bankgaranties. Ondertussen bleef het enkele dagen windstil, maar nu lijkt de transfer heel dichtbij te komen.
Het Mexicaanse
ESPN kondigt de komst van Vazquez al zo goed als aan. Het medium beweert dat er nog één document opgestuurd moet worden om de overgang helemaal af te ronden. Mogen we in de komende dagen dan ook officieel nieuws verwachten?
LEES OOK:
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge