Het kan een drukke wintermercato worden voor Real Madrid, want meerdere spelers zouden azen op een vertrek.
Negen dagen gelden geleden circuleerde dat drie spelers ongelukkig zouden zijn op Bernabéu en zowel Isco, James Rodriguez als Toni Kroos zouden andere oorden willen opzoeken.
Alle drie werden ze al gelinkt aan de Premier League en misschien belandt Isco wel bij Manchester City, want
Sport meldt dat de ploeg van Kevin De Bruyne de gesprekken met Real Madrid heeft aangevat. Als het tot een akkoord komt, dan zou Isco bij Man City een concurrent worden van De Bruyne, al zal de Rode Duivel niet moeten vrezen voor zijn basisplaats als hij zijn niveau van 2015 aanhoudt.
De komst van Isco zou Manchester City wel erg veel kosten. In 2013 betaalde Real naar verluidt 30 miljoen euro voor de creatieveling, die sindsdien meer dan 70 duels speelde voor
De Koninklijke.
LEES OOK:
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'