Vier Belgen horen bij de honderd beste voetballers ter wereld, dat vindt de Britse krant
The Guardian. Kevin De Bruyne is een nieuwe naam in de lijst en vervoegt zijn ploegmaat Vincent Kompany. En uiteraard staan ook Eden Hazard en Thibaut Courtois op het lijstje van de krant.
Al plaatsen ze wel enkele bedenkingen bij het duo. "Eden Hazards dribbelvaardigheden zijn er nog steeds, maar het aantal goals dat hij maakt voor zijn club slinkt. Verviel in oude gewoontes door zijn defensieve taken te verwaarlozen, iets wat hem in de herfstperiode een paar keer een basisplaats kostte", klinkt het over Hazard, die wel drie plaatsen stijgt van 16 naar 13.
Thibaut Courtois maakt dan weer een tuimeling naar 36. "Speelde een beslissende rol in het vorige seizoen, maar meteen van het veld gestuurd op de openingsspeeldag na een rode kaart. Eens terug op het veld blesseerde hij zich aan de meniscus. Daardoor moest hij drie maanden toekijken vanop de bank, wat meteen ook zijn terugval in de lijst verklaart."
LEES OOK:
‘Veel lof voor Penders: Chelsea deelt toch mokerslag uit’