STVV maakte dit seizoen met succes zijn rentree in de
Jupiler Pro League. De club draaide een tijdje mee in de top van het klassement en lijkt zich zonder veel problemen te gaan verzekeren van het behoud. Financieel gaat het echter allemaal wat minder.
De club legde donderdag haar jaarrekening voor aan de aandeelhouders. Die bleek niet goed. In het boekjaar 1/7/2014 tot 30/6/2015 werd een verlies van 3.2 miljoen euro genoteerd.
Hierdoor was STVV genoodzaakt om een lening aan te gaan, om zo de licentie te vrijwaren. "Voor het bekomen van de licentie betaald voetbal voor het komend seizoen zal er een achtergestelde lening aan de club worden verstrekt ter versterking van haar aansprakelijk vermogen", klinkt het op de website van de club.
Het bestuur maakt zich echter geen zorgen. "Door de promotie naar eerste klasse en de nakende
transfers van één of meer jonge talenten enerzijds en anderzijds het handhaven van een streng budgettair beleid, is het bestuur ervan overtuigd dat het lopend boekjaar zonder verlies kan worden afgesloten."
LEES OOK:
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk