Er was de laatste tijd soms beterschap bij Eden Hazard, maar er is nog een groot verschil met zijn topprestaties van vorig seizoen. Vorige week bekende Hazard dat hij met José Mourinho gesproken had over de nummer 10-positie waar hij het liefst speelt.
Hazard kreeg achter de spitsen al zijn kans, maar Mourinho heeft slecht nieuws voor hem, want hij ziet in de Rode Duivel geen nummer 10 op topniveau. "Wesley Sneijder bij Inter en Deco bij Porto, zij waren een complete nummer 10. En Mesut Özil was heel goed voor mij bij Real Madrid", zegt de Portugees aan de Engelse pers.
"Sneijder was speciaal en heel goed. Hij kon verdedigen, in de zestien raken en goals maken. Kan Eden die man worden? Ik denk van niet. Eden en ik hebben een andere visie over de positie van nummer 10. Voor mij doet een nummer 10 veel dingen met en zonder de bal."
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt