Een ander gerucht dat de ronde deed, was dat Laurent Ciman voor enkele maanden zou terugkeren uit Canada. In een interview met RTBF geeft de verdediger nu zelf aan dat de kans klein is dat het zo ver zal komen.
Victor Vazquez lijkt zijn draai bij Club Brugge weer helemaal gevonden te hebben. De Spanjaard kende een moeilijk seizoensbegin en leek per se te willen vertrekken uit België. De kansen op een transfer lijken nu echter een stuk geslonken te zijn, aangezien Vazquez een nieuw huis in Brugge kocht.
Club trok in de zomer met Bruzzese, Bolat en Cordier drie nieuwe doelmannen aan. Omdat ook Jens Teunckens zich ondertussen begint te manifesteren, betekende dat dat er geen kansen meer weggelegd waren voor Quintijn Steelant. De 18-jarige jeugdinternational zou nu het seizoen volmaken bij tweedeklasser Deinze.
BUITENLAND
PSG is één van de vele topclubs die de jongste weken gelinkt werd aan Youri Tielemans, maar de Parijzenaars hebben op het middenveld met Adrien Rabiot al een grote belofte lopen. Voorlopig althans, want Rabiot zou aansturen op een vertrek en interesse genieten van Inter, Tottenham, Arsenal en Newcastle.
Het lijdt haast geen twijfel dat Chelsea in januari een nieuwe spits zal halen. Volgens de laatste geruchten zijn er vijf opties: Pierre-Emerick Aubameyang, Edinson Cavani, Antoine Griezmann, Saido Berahino en Michy Batshuayi. Die laatste wordt nu ook gevolgd door Tottenham. Eden Hazard gaf dan weer aan niet aan vertrekken te denken.
Ook Manchester United kan nog aanvallende versterking gebruiken. Louis van Gaal gaf onlangs aan te hopen op een terugkeer van Cristiano Ronaldo. De Gouden Bal zou in Manchester 350.000 euro per week kunnen verdienen. In Engeland doet enkel Wayne Rooney beter. Of die transfer er ook zal komen, valt nog af te wachten, want volgens zijn makelaar Jorge Mendes speelt Ronaldo gewoon voor de rest van zijn carrière bij Real.
Intussen staat na het zware verlies in de Clasico de toekomst van Rafael Benitez bij Real op het spel. Voorlopig krijgt hij wel nog het vertrouwen van voorzitter Florentino Perez, al staat ook die onder druk. Als Perez zou vertrekken, zou dat ook het einde betekenen voor Gareth Bale bij Real. Die was in de zomer ook in beeld bij Man U, en de Engelsen wilden ver gaan voor de Welshman. Zo zou zijn makelaar een bonus van 20 miljoen euro beloofd zijn om hem naar Old Trafford te loodsen.
Brendan Rodgers werd enkele weken geleden aan de kant gezet door Liverpool en is nu op zoek naar een nieuwe uitdaging. Die vindt hij mogelijk in Qatar bij Al Sadd, dat de Noord-Ier een jaarsalaris van maar liefst 14 miljoen euro zou bieden.
Zijn vervanger op Anfield, Jürgen Klopp, zou naar verluidt dan weer stevig doordrukken voor Lucas Biglia. Klopp zou een grote bewonderaar zijn van de voormalige Anderlecht-middenvelder en bij het bestuur aandringen op zijn komst. Lazio zal zijn aanvoerder wel niet zonder slag of stoot laten vertrekken.
Ten slotte lijkt ook FC Barcelona zich in de winter nog te gaan versterken. Als het aan Lionel Messi ligt, gebeurt dat met Paulo Dybala. De Argentijn maakt het mooie weer bij Juventus en wordt ook gevolgd door PSG.LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'
Jannick Lanckriet