Michel Louwagie heeft klare wijn geschonken over de uitmatch van dinsdag bij Olympique Lyon. Wegens de terreurdreiging was er sprake dat er geen AA Gent-fans mee mochten en Louwagie bevestigt dat er geen Buffalo-supporter toegang krijgt tot het stadion.
"Er is al enkele dagen intensief gecommuniceerd geweest tussen de Gentse politie en de politie van Lyon", zegt de algemeen manager. "Enkel de leden van het bestuur worden toegelaten tot het stadion. Er komt dus geen enkele supporter het stadion binnen."
"Bovendien bestaat de kans dat mensen die zich toch naar Lyon begeven en zich daar uiten als supporter geïnterpelleerd worden en zelfs gerechtelijk vervolgd kunnen worden. Wij raden onze supporters dan ook aan niet af te reizen naar Lyon. De kans is zeer groot dat er intercepties zullen zijn vanuit de politiediensten. Het gevaar voor gerechtelijke vervolging is immers zeer groot."
"Gaat dit niet allemaal wat ver? Op sportief vlak kan je stellen dat dit een beïnvloeding is van een normaal wedstrijdscenario. Als ik echter alle emoties opzij zet en hierop rationeel reageer, kan ik deze maatregel vanuit Lyon wel heel goed begrijpen. Zeker gezien de situatie waarin Frankrijk zich thans bevindt", aldus Louwagie bij
Het Nieuwsblad.
LEES OOK:
De Bruyne matchwinnaar bij Napoli, Fofana ook beslissend