Na het vertrek van coach Peter Maes en enkele sterkhouders, kende Lokeren een bijzonder tegenvallende heenronde. De club heeft halfweg de reguliere competitie slechts 3 punten voorsprong op de rode lantaarn. Onder Georges Leekens moet in de terugronde het behoud gevrijwaard worden.
Volgens Denis Odoi hebben de vertrokken spelers een grote invloed gehad op de slechte prestaties van de ploeg en van zichzelf. "Een Vanaken in je team hebben: dat was voor ons een gigantisch verschil. Hetzelfde met een Scholz, een goeie Patosi. Dat we, dat Ãk, zo goed speelden, was ook dankzij Hans, Scholli en Pato. We moeten terug naar de basis nu. Beginnen met onze defensieve taken en dan zien of de rest volgt. Zo moet het nu even. Zeker tegen
Anderlecht", zei hij tegen
Het Laatste Nieuws.
Odoi denk wel dat de kentering er gaat komen, mogelijk met de hulp van enkele versterkingen tijdens de zomermercato. "Ik denk dat de trainer dat wel zal wensen. We zijn in de heenronde geen enkele keer weggespeeld. Hopelijk kiest het geluk vanaf nu iets vaker onze kant."
LEES OOK:
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd