Door de afgelasting van het duel tussen België en Spanje, moesten de spelers van de nationale ploeg vroegtijdig naar hun respectievelijke clubs terugkeren. De Belgen vertrokken dinsdagvoormiddag vanuit het spelershotel. Enkel Marc Wilmots legde een verklaring af aan de aanwezige pers.
De bondscoach liet weten dat "
een mensenleven meer waard is dan een voetbalmatch". Zijn boodschap werd inmiddels door de pers overal ter wereld overgenomen. Na zijn verklaring sijpelde de spelers één voor één naar buiten. Eden Hazard was de eerste die vertrok.
Duivels vertrekken vroegerNog eens zwaaien naar de aanwezige journalisten en dan weg. De Belgian Red Devils gaan vervroegd terug naar hun clubs. Maar wel nog steeds als nr 1 van de wereld.
Posted by Stadion on dinsdag 17 november 2015
LEES OOK:
‘Van Bommel gooit De Bruyne per direct uit basis’