Edin Dzeko kan een einde maken aan zijn dienstverband bij Manchester City. Volgens het Engelse medium
The Sun wil Borussia Dortmund de aanvaller overnemen van
The Citizens. Een terugkeer naar Duitsland zou voor Dzeko betekenen dat hij wederom gaat spelen in de Bundesliga.
Eerder speelde de Bosniër namelijk in Duitsland voor VfL Wolfsburg. Bij die club werd Dzeko landskampioen en viel hij door zijn goede spel op bij Manchester City. De Engelsen waren zo gecharmeerd van hem, dat ze ruim dertig miljoen euro betaalden om de spits los te weken bij Wolfsburg.
Echter, momenteel krijgt Dzeko niet veel speeltijd bij de huidige nummer drie van de Engelse Premier League. Trainer Roberto Mancini heeft in de aanvalslinie veel mogelijkheden met sterren als Mario Balotelli, Sergio Agüero en Carlos Tevez. Door deze concurrentie komt Dzeko niet veelvuldig aan de bak.
Borussia Dortmund zou willen profiteren van de concurrentie in het Etihad Stadium. De 26-jarige voetballer zelf is naar verluidt ontevreden over zijn gebrekkige hoeveelheid speeltijd die hij krijgt van de Italiaanse Mancini.
LEES OOK:
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash