Club Brugge moest in het slot van de zomermercato op zoek naar een vervanger voor Tom De Sutter. Blauw-Zwart speelde op safe en haalde, met Jelle Vossen en Leandro Pereira, twee spitsen naar Jan Breydel. Maar voorlopig hebben ze allebei moeite om de weg naar doel te vinden.
Vossen scoorde nog wel tijdens zijn eerste optredens, maar liet de laatste wedstrijden heel wat kansen liggen. Pereira heeft dan weer heel wat moeite om zichzelf in scoringspositie te brengen en wacht nog steeds op zijn eerste treffer. "Leandro is een Zuid-Amerikaanse speler. We zeiden vanaf het begin dat hij tijd nodig heeft om zich aan te passen aan het Europese voetbal", verdedigt Michel Preud'homme zijn aanvaller op de website van Club.
De coach behoudt dan ook het vertrouwen in de Braziliaan. "Hij heeft alleszins de kwaliteiten. De aanpassing is nog niet helemaal gebeurd, maar we zijn ermee bezig. Van zodra iedereen terug is, komen Leandro, Vossen en ook Diaby in aanmerking voor de positie van diepe spits."
LEES OOK:
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"