Het gaat van kwaad naar erger met Chelsea. De Engelse topclub is nog maar een schim van de ploeg die vorig jaar kampioen werd. Zo werd er afgelopen weekend tegen Liverpool al voor de zesde keer verloren in de Premier League. De Engelse krant
Mirror bespreekt de rol van Eden Hazard bij het zwalpende Chelsea.
Mirror maakte een lijstje van 10 dingen die ze na de match hebben geleerd als de toekomst van Mourinho aan een zijden draadje hing. Eén daarvan was dat Hazard een groot probleem voor de coach vormt, omdat hij niet in zijn beste vorm zit.
Coach José Mourinho liet de Rode Duivel tegen Liverpool vanop de nummer 10 starten in de hoop dat hij zich aanvallend meer kon uitleven. Maar al snel bleek dat ook daar Hazard het verschil niet ging maken. De Portugese coach zette hem dan op de flank en hield hem uiteindelijk op het uur naar de kant.
Hazard zit in een vormcrisis en sommige vragen zich af of dat te wijten is aan de (slechte) relatie met Mourinho. Dat zegt
Mirror althans. De dribbelkont was vorig jaar nog de beste speler van Chelsea, maar op dit moment sukkelt hij stevig met zijn vorm.
LEES OOK:
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'