Hein Vanhaezebrouck liet tegen KAA Gent met Laurent Depoitre een van zijn sterkhouders rusten. Kalifa Coulibaly kreeg zo zijn kans en greep die ook met een doelpunt en een assist. "Ik wist dat ik geduldig moest zijn", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
Geen Laurent Depoitre in de spits tegen OH Leuven, maar wel Kalifa Coulibaly. Die bedankte al snel voor het vertrouwen en scoorde na drie minuten het openingsdoelpunt. In de tweede helft zette hij Brecht Dejaegere op weg naar de 0-2.
"Ik denk dat ik gedaan heb wat er van mij gevraagd werd", zegt Coulibaly in
Het Laatste Nieuws. Vrijdagmiddag kreeg hij de te horen dat hij mocht starten tegen OHL. "Het maakte me niet zenuwachtig. Bij mijn eerste basisplaat (op Zulte Waregem, red.) had ik geen te beste beurt gemaakt. Dat ik nadien nog amper speelde en een paar keer naast de selectie viel, heeft me niet aan het twijfelen gebracht. Ik wist dat ik geduldig moest zijn."