Bondscoach Marc Wilmots maakt vrijdag zijn selectie voor de komende EK-interlands tegen Andorra en Israël bekend. Mogelijk selecteert hij opnieuw enkele spelers van de Belgische landskampioen, want met Sven Kums, Matz Sels en Laurent Depoitre zitten er drie spelers van KAA Gent in de voorselectie.
Gent mag hopen dat het straks weer een Belgische international aflevert. Vooral Matz Selz en Sven Kums maakten de afgelopen weken veel indruk in de Champions League. Kums liet zijn dat hij vlot kan meedraaien op het hoogste niveau.
Toch is de concurrentie op het middenveld voor hem erg zwaar. "Eerlijk: ik denk niet aan de Rode Duivels", zegt de aanvoerder van Gent in
Het Laatste Nieuws. "Ik probeer gewoon te doen wat ik moet doen. Iedereen spreekt mij erover aan, maar ik ben er niet mee bezig. Al ben ik wel nieuwsgierig naar de selectie."