KAA Gent neemt het dinsdagavond op tegen Zenit Sint-Petersburg. De Russen begonnen sterk aan hun Europese campagne met een zege bij Valencia, maar slikten ook al twee doelpunten. Ook in de competitiewedstrijd tegen Spartak Moskou moest doelman Yuri Lodygin zich tweemaal omdraaien.
Zenit is dinsdag voor eigen volk de favoriet tegen Gent. Daar is iedereen het over eens. Toch heeft de club ook zijn zwakke punten. Volgens
Het Laatste Nieuws is doelman Yuri Lodygin zonder twijfel de zwakste schakel.
"Wie de 25-jarige doelman onder vuur neemt, heeft dezer dagen bijna gegarandeerd prijs. In de laatste drie matchen zag Lodygin er bij liefst vier doelpunten bijzonder belabberd uit", klinkt het in de krant.
In de Russische pers ligt Lodygin dan ook onder vuur na zijn flaters tegen Valencia en Spartak Moskou. Toch blijft André Villas-Boas vertrouwen hebben in hem.