Na de pandoering op het veld van Napoli, zag
Club Brugge-coach Michel Preud'homme zich genoodzaakt om te schuiven met zijn pionnen. Tegen Waasland-Beveren voerde hij enkele wissels door in zijn basiselftal en die pakten goed uit. De sluimerende crisis werd uit de wereld geholpen met een klinkende 5-1-zege.
Eén van de wijzigingen was de basisplaats van Hans Vanaken en het bankzittersstatuut van Victor Vazquez. "Een juiste keuze van de Club-coach. Het middenveld draaide de afgelopen weken niet en Vanaken op links gaf geen vonken. Dan is de rekensom snel gemaakt en is het logisch om je duurste zomeraankoop een kans te geven op zijn beste positie, de 10", stelt analist Geert De Vlieger bij
Play Sports.
De voormalige doelman, die zelf zijn carrière bij Club Brugge afsloot, denkt dan ook dat Vanaken nu enkele wedstrijden op deze positie zal mogen blijven staan. "Het liep tegen Waasland-Beveren goed af dus verwacht ik Vanaken ook de komende weken daar op het veld. Preud’homme zal nu ook willen zien hoe hij zich verder ontplooit."
LEES OOK:
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’