AA Gent won zondagmiddag met 4-1 van Standard. Na de wedstrijd voelden de Rouches, die met negen man eindigden na twee rode kaarten, zich bestolen door de scheidsrechter. Gent-coach Hein Vanhaezebrouck deelt die mening niet.
Erik Lambrechts aarzelde lang bij het trekken van de rode kaart voor Dino Arslanagic, iets wat bij Standard op veel onbegrip onthaald werd. "Laat ons zeggen dat de beslissingen van de ref vandaag een beetje tardif waren, wat laat dus. Maar, belangrijker: ze waren wel correct. Woensdag zat het ons in de Champions League-match tegen Lyon ook niet mee, maar ook toen nam de scheidsrechter de juiste beslissingen", reageerde Vanhaezebrouck bij
Het Belang van Limburg.
De trainer gaf wel toe dat het eerste Gentse doelpunt had kunnen afgekeurd worden. "Depoitre staat in die fase inderdaad met een voetje buitenspel. Volgens de regels moet je dat doelpunt dan afkeuren, maar het was gewoon heel erg moeilijk om zien."
LEES OOK:
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht