Eerstdaag zal duidelijk worden waar Jason Denayer de komende tien maanden aan de slag zal gaan. Manchester City gaat de centrale verdediger uitlenen en de Engelse pers meent te weten welke ploeg uitverkoren is.
Denayer zou volgens hen de rest van het seizoen het shirt van Galatasaray verdedigen. Onze landgenoot was vorig week al op bezoek in Istanbul, maar verliet Turkije zonder een contract te tekenen. Hij staat immers ook in de interesse van Olympique Marseille en wou ook daar een kijkje gaan nemen.
En hoewel het stadion en het oefencomplex van de Franse topclub hem bevielen, zou Denayer toch voor Galatasaray hebben gekozen. Het ontbreken van Champions League-voetbal zou een te groot minpunt zijn geweest bij de ploeg van Michy Batshuayi.