Standard is er niet in geslaagd om zich als derde Belgische ploeg te plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. De Rouches moesten in eigen huis een 2-0-achterstand zien goed te maken tegen Molde FK en begonnen met de nodige aanvallende intenties. Ze kwamen zelfs al vroeg op voorsprong, maar de Noorse tegentreffer vlak voor rust bleek de doodsteek.
Ivan Santini deed na de Luikse hoop nog wat opflakkeren met een treffer vlak na de pauze, maar het mocht niet baten. "We spelen een goeie match en maken ook drie goals. We slikken alleen een noodlottige tegengoal. Na de 2-1 misten we wat geluk, waardoor de 3-1 veel te laat viel", reageerde de Kroaat bij
Sporza.
Voor Santini is het duidelijk waar Standard de kwalificatie misliep. "We hebben het vandaag niet laten liggen, wel in Molde. Ons Europees verhaal zit er helaas al op."