Volgende week woensdag moet
Club Brugge een 3-1-achterstand zien goed te maken tegen Manchester United, wil het zich alsnog plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Een bijzonder moeilijke opdracht. Trainer Michel Preud'homme schat de kansen dan ook somber in.
De derde tegentreffer van Fellaini was volgens de coach de doodsteek voor Club. "Spijtig van die derde tegengoal. Met een 2-1 achterstand hadden we nog een kleine kans. Alhoewel we hebben gezien dat Manchester United veel sterker was. 2-0 winnen tegen dit United zonder een tegendoelpunt te krijgen, ik denk het niet. Maar we gaan het natuurlijk proberen", zei hij bij
2BE.
Een mogelijk nog grotere domper dan het doelpunt van Fellaini, was het uitvallen van Timmy Simons. Bovendien pakte Brandon Mechele een rode kaart. "Wie blijft er nog over? We hebben die problemen en dat blijft duren", sakkerde de coach.
LEES OOK:
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'