José Mourinho toonde zich vorige maand kritisch voor Kevin De Bruyne en in de Engelse pers is de Chelsea-coach opnieuw scherp voor een aantal ex-spelers, zoals Romelu Lukaku en Mohamed Salah. Ook de naam van De Bruyne viel opnieuw in zijn betoog.
"De spelers die we in het verleden hadden, waren goed genoeg voor Chelsea, maar we hebben hen verkocht omdat ze niet wilden blijven en strijden voor een plaats. Vraag het aan ieder die vertrok – Lukaku, De Bruyne, Schürrle, Salah - en als ze eerlijk zijn, zullen ze zeggen dat ze geen echte competitie willen."
"Ze willen geen grote spelers hebben die strijden voor een plaats met hen. Niet alle spelers zijn zo. Ik zie Kurt Zouma, de gelukkigste jongen van de ploeg omdat hij weet dat hij een briljante toekomst heeft. Hij weet dat John Terry 34 is en Gary Cahill 29."
LEES OOK:
'Leko houdt adem in: strijd om Tresoldi barst los'