Youri Tielemans is uitstekend aan de nieuwe competitie begonnen. De youngster schonk
Anderlecht in extremis de drie punten tegen Waasland-Beveren. Hij deed dat in de extra tijd en met een geweldige trap van afstand.
Anderlecht speelde een goede eerste helft en ging rusten met een voorsprong van 2-0. Maar na de pauze zakte het niveau en liet men Waasland-Beveren terugkomen tot 2-2. Iets waar ook Tielemans niet blind voor was. "Er zat veel afval in het spel, verloren te veel de bal, passes kwamen niet aan. Dat zal toch beter moeten in de volgende wedstrijd", zei hij aan
Sporza.
Ondanks het feit dat zijn doelpunt er één van wereldklasse was, bleef Tielemans kalm. "Ik zag niemand rond mij, dus besloot ik maar te trappen, en hij ging mooi binnen over de keeper. Natuurlijk hadden we de match al eerder moeten afmaken, maar het belangrijkste is dat we de drie punten halen."
LEES OOK:
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’