Club Brugge kon in de Supercup tegen AA Gent geen revanche nemen voor het mislopen van de titel afgelopen seizoen.
Blauw-Zwart verloor in de Ghelamco Arena na een laat doelpunt van Laurent Depoitre. Aad De Mos toonde zich na afloop bijzonder hard voor Michel Preud'homme en zijn mannen.
Volgens de Nederlandse analist stelde MPH zijn elftal samen op basis van de naambekendheid van de spelers en ontbrak het aan automatismen. "Als je kampioen wil spelen, wie je ook bent:
Anderlecht, Club Brugge of Gent, dan moet je automatismen hebben. Dan kan je als Brugge beter verliezen vandaag, maar met een vaste speelwijze. Ik ben ervan overtuigd dat Preud'homme tegen STVV weer een andere speelwijze gaat zoeken om al die jongens met naam maar in de ploeg te krijgen. Maar hij zal knopen moeten doorhakken", was sprak hij klare taal bij
Stadion.
Het verschil met Gent was erg duidelijk volgens De Mos. "Dit Club Brugge afzettende vanavond tegen Gent is kwaliteitsverschil, en dat klinkt misschien hard maar het is een feit. Het gaat niet makkelijk worden voor Club als ze zich niet snel herpakken met automatismen."
Ook over Victor Vazquez had De Mos geen goed woord. De Spanjaard had eerder deze week
aangegeven open te staan voor een transfer naar Qatar. "Dat kan je niet maken ten opzichte van de supporters. Hij speelde een slechte match en dan stond hij ook nog te gebaren op Bruzzese. Als ik het bestuur was, wist ik wat te doen: een dikke strik er rond en verkopen maar."
LEES OOK:
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"