Op de komst van Ivan Obradovic na, hield
Anderlecht het voorlopig bijzonder rustig tijdens de zomermercato. Maar daar kan heel snel verandering in komen. De club ziet Chancel Mbemba en Aleksandar Mitrovic wellicht eerstdaags vertrekken en die moeten natuurlijk vervangen worden.
Trainer Besnik Hasi laakte eerder al het gebrek aan scorend vermogen in afwezigheid van Mitrovic. Nu de Serviër wel erg
dicht bij een vertrek naar Newcastle staat, is een nieuwe spits prioritair. En dat lijkt Imoh Ezekiel te worden, zo zou
Paars-Wit een akkoord hebben bereikt met eigenaar Al Arabi.
Ook de entourage van Ezekiel bevestigt de overgang. "Imoh zal volgend seizoen voor Anderlecht spelen, tenzij er een last-minute bod van een Engelse topclub komt", zei vertegenwoordiger Liammed Gafaar aan de Nigeriaanse media.
Anderlecht was niet de enige geïnteresseerde, ook Porto en vooral Lokomotiv Moskou hadden hem graag zien komen. "Lokomotiv was bereid om hem een half miljoen euro bovenop zijn salaris te bieden en wou zelfs zijn opstapclausule met Al Arabi betalen. Maar ik denk dat hij nog onafgehandelde zaken in België heeft", aldus Gafaar.
LEES OOK:
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'