Eden Hazard leidt helemaal geen glamoureus leven en dat wil de Rode Duivel graag zou houden. "Ik ga natuurlijk wel gaan eten met vrienden, maar als je alles thuis hebt, waarom zou je dat dan elders zoeken", zo is de Speler van het Jaar van de Premier League openhartig.
"Als mensen meer op me gaan focussen na wat dit seizoen gebeurd is, dan zal ik gewoon nog meer thuis blijven en dan zal er nog minder te zeggen zijn over mij", zo doelt Hazard op de extra aandacht die hij krijgt door zijn uitstekende seizoen.
"Ik wil dat iedereen een goed beeld heeft van me, niet alleen de Chelsea-fans, maar iedereen in de voetbalwereld. Het is gelijkaardig met hoe Frank Lampard wordt bekeken. Hij wordt gerespecteerd door iedereen. Ik wil dat goede en propere imago hebben", aldus Hazard in de Engelse pers.
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt