Voetbalminnend België kijkt nu al uit naar zondagmiddag 14u30. Dan nemen
Anderlecht en
Club Brugge het tegen mekaar op in de absolute topper van speeldag 7 van Play-Off I. Voor beide ploegen lijkt een overwinning het enige doel.
Bij
Sportwereld blikte Anderlecht-icoon Paul Van Himst vooruit op de kraker. "Anderlecht heeft niet veel keuze. Ze staan derde achter Club Brugge en AA Gent en moeten thuis sowieso winnen van de rechtstreekse concurrenten. Club Brugge komt uit een moeilijke periode, maar heeft nu een week om te bekomen én recupereert een aantal spelers. Ik denk dat zij voor een punt naar Anderlecht zullen komen en op een goede organisatie zullen teren, zoals ze Europees ook al hebben gedaan."
De viervoudig Gouden Schoen verwacht een belangrijke rol voor één bepaalde speler. "Anderlecht zal moeten proberen het gaatje te vinden om die ene goal toch te maken. Ik verwacht een grote rol voor Steven Defour. Zijn ervaring zal Anderlecht over de streep moeten trekken."
Anderlecht kreeg dit seizoen al heel wat doelpunten te slikken op stilliggende fases. Van Himst vindt dat trainer Besnik Hasi hier weinig aan kan doen. "Die stilliggende ballen zijn niet de kracht van Anderlecht, zoveel is zeker. Hasi zal zijn mannen deze week zeker gewaarschuwd hebben voor die fases, maar aan de onoplettendheid van de één of andere verdediger kan hij natuurlijk ook niet veel doen."
LEES OOK:
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt