Wilfried Bony begon het seizoen goed met zijn ploeg Vitesse. De spits scoorde drie keer tot dusver en pakte met zijn ploeg al zeven punten. Vrijdag kijkt de spits rijkhalzend uit naar het duel met titelverdediger Ajax in Amsterdam.
Net als Vitesse, heeft Ajax dit seizoen nog niet verloren. Bony denkt dat zijn Arnhemse werkgever een goede kans maakt op de drie punten in Amsterdam. "We hebben vertrouwen, we winnen van VVV en van Utrecht en we gaan ook van Ajax proberen drie punten te halen", vertelde de Afrikaan aan
De Gelderlander. Vorig seizoen verloor Vitesse twee keer van Ajax (4-2 en 0-1).
"Het is een
big match", vervolgde Bony zijn verhaal, die vorig seizoen drie keer scoorde in zeven duels. "Nu ben ik fit en we spelen beter. Hoe dat komt? Dat weet ik niet. Ik kan niet in de hoofden van andere spelers kijken."