De kans bestaat dat Standard eerstdaags toch nog afscheid moet nemen van een speler. Hoewel de transferperiode in ons land reeds gesloten is, kunnen ze in bepaalde landen nog wel onderhandelen.
Zo liet Standard zelf weten op z'n website dat De Camargo naar Qatar reisde om er te praten over een mogelijke
transfer. Al Arabi zou de Braziliaanse Belg maar al te graag inlijven. Standard gaf echter ook meteen te kennen dat een transfer deze maand niet mogelijk is.
Toch zou Al Arabi nog willen doordrukken voor De Camargo. Gezien de deal met de Qatarezen voor Imoh Ezekiel kan het wel eens zijn dat Standard zich maar beter toegankelijk opstelt. Financieel zou De Camargo een serieuze stap kunnen zetten door de transfer.
LEES OOK:
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk