Radja Nainggolan is één van de Belgen die echt een topseizoen kent in het buitenland. Hij is niet meer weg te denken bij AS Roma. Toch moeten de Italianen vrezen dat hij vertrekt.
Volgens
Het Nieuwsblad heeft Liverpool zich immers gemeld voor Nainggolan. De Engelsen draaien een tegenvallend seizoen en hopen met een speler als Nainggolan meer stabiliteit te krijgen op het middenveld. Het kan ook nog helemaal anders uitdraaien, aangezien Cagliari nog voor 50 procent eigenaar van de speler is.
Met wat pech moet hij zelfs terug naar z'n ex-club, maar zo'n vaart zal het allicht niet lopen. Liverpool wil naar verluidt 15 miljoen euro betalen voor onze landgenoot en hem het dubbele betalen van wat hij momenteel krijgt bij AS Roma. Het zou gaan om een jaarsalaris van 2,8 miljoen euro. Afwachten of AS Roma en Nainggolan zwichten voor die bedragen.
LEES OOK:
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'