Bij Chelsea is Eden Hazard één van de absolute sterkhouders. Onze landgenoot is erg geliefd bij het publiek, maar ook bij de analisten. Pat Nevin, een icoon van Chelsea, is fan, maar ziet ook nog ruimte tot verbetering.
"Ik ben een geweldige fan geworden van Hazard sinds hij voor Chelsea speelt, maar hij wordt nog steeds beter en beter. Hij zit net onder het niveau van Lionel Messi en Cristiano Ronaldo. Het enige ding dat hem nog ontbreekt, zijn doelpunten", begint Nevin z'n verhaal aan
Goal.
"Hij is nog jong en heeft nog veel tijd om zich te ontwikkelen. Wat me vooral is opgevallen, is dat hij meer betrokken geraakt in het spel. Dat kwam nadat Mourinho hem vorig seizoen eens aansprak over z'n werkvermogen op het veld. Mourinho wil enkele het allerbeste en hij wist dat Hazard meer in z'n mars had."
LEES OOK:
Droomscenario OHL Women in Champions League