Manchester United en trainer Sir Alex Ferguson stonden voor een pittige uitwedstrijd bij Arsenal. De nummer twee in de Premier League won echter met 1-2 en kreeg een hoop meer kansen dan Arsenal.
Ferguson vond het vreemd dat United niet vaker wist te scoren. "We hebben ongelofelijk veel kansen gecreëerd", zei de Schot tegen
Sky Sports. "Als je van al die kansen maar twee keer scoort is dat teleurstellend. Pas in het begin van de tweede helft kreeg Arsenal een paar kansen. Toen hadden we geluk dat die allemaal gemist werden."
"Het belangrijkste van vandaag is dat we hebben gewonnen, omdat City ook gewonnen heeft. We geloofden in onszelf en hadden een positieve instelling. Op basis daarvan zijn wij de terechte winnaar", aldus
Fergie, die City zag winnen met 3-2 bij Tottenham Hotspur.
LEES OOK:
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'