Trainer André Villas-Boas van Chelsea werd onlangs in verband gebracht met het aantrekken van Willian Borges da Silva, kortweg Willian. De 23-jarige Braziliaan staat momenteel nog onder contract bij Shakhtar Donetsk, maar is een gewild object.
"Willian is een erg interessante speler, maar hij kan niet uitkomen in de Champions League", zei Villas-Boas. "Ik denk niet dat wij spelers moeten aantrekken die niet actief kunnen zijn in alle competities. We hebben geen stress over wat we kunnen doen in de transferperiode. Als een goede optie komt, kunnen we daar naar kijken, maar op dit moment zijn we tevreden."
Volgende week zal aankoop Gary Cahill er wel bij zijn, waar hij tegen Norwich City (0-0) nog buiten de selectie werd gelaten. "Hij heeft vier dagen hard getraind en deed het erg goed. Ik weet zeker dat Gary tegen QPR zal gaan spelen", aldus Villas-Boas.
LEES OOK:
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in