Vertrekt Hans Vanaken alsnog of blijft hij bij Lokeren, dat is momenteel de vraag die voetbalminnend België bezighoudt. Daarom stelde
Voetbalnieuws deze vraag aan de lezers en zij zijn unaniem over de toekomst van de jonge middenvelder.
Er was een bod van
Club Brugge en ook een Russische club zou geboden hebben op de 22-jarige jeugdinternational. Toch speelt hij momenteel nog steeds bij Lokeren. Met de transfermarkt die nog een week open is, kan er echter nog veel gebeuren.
Zo zijn de lezers van Voetbalnieuws van mening dat Vanaken nog altijd vertrekt bij Lokeren. 79 procent van de stemmers denken dat de ex-speler van Lommel United de deur van Daknam nog deze zomer achter zich dicht trekt. Ruim duizend personen vulden de poll in.
LEES OOK:
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”