Als we
L’Equipe mogen geloven, tekent Landry N’Guémo binnenkort bij Standard. Het contract van de 28-jarige Kameroener werd niet verlengd bij Girondins de Bordeaux en daarom kan hij nu uitkijken naar een nieuwe club.
N’Guémo speelt, op één seizoen na, al heel zijn loopbaan in de Franse Ligue 1. Eerst vier jaar bij Nancy, vervolgens werd hij in 2009 één jaargang uitgeleend aan de Schotse kampioen, om dan nog één seizoen bij de Franse eersteklasser terug te keren. Sinds het seizoen 2011/2012 komt hij uit voor Bordeaux.
Maar bij de nummer zeven van de Franse competitie was hij vorig seizoen geen titularis en werd zijn aflopend contract bovendien niet verlengd. Volgens de gerenommeerde Franse sportkrant zou hij een contract bij Standard gaan tekeken. N’Guémo zat in de Kameroense selectie tijdens het
WK en mocht in het laatste groepsduel tegen Brazilië meespelen.
LEES OOK:
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'