Jan Vertonghen opende het
WK niet al te best. De verdediger van Tottenham zit in een vertrouwenscrisis en veroorzaakte een strafschop. Marc Degryse zou hem laten staan.
"We hebben geen alternatief, ook niet in deze groep. Hij heeft een goede kwalificatiecampagne gespeeld, maar het is wel een wake-up-call. Wat mij tegenviel los van die fout, was dat hij te weinig drang naar voren had", aldus Degryse in
Het Laatste Nieuws.
"Dat deed hij in de kwalificatieronde wel. Voorzetten, altijd Eden Hazard ondersteunen en helpen. Dat ontbrak. Maar dat is geen reden om hem uit de ploeg te zetten." Nicolas Lombaerts en Thomas Vermaelen zijn de andere opties. Beiden zijn echter ook geen echte linksachter. Beiden spelen bij hun club centraal in de verdediging.
LEES OOK:
Met Duivels naar WK? Vertonghen geeft grote hint