Het Belgische nationale elftal beschikt over een gouden generatie, maar de verwachtingen voor het aanstaande
WK blijven bescheiden. Voornamelijk 'het overleven van de eerste ronde' wordt vaak in de mond genomen. Jan Vertonghen durft al iets verder te kijken en hoopt Duitsland te ontlopen.
België behoort in de groep met Algerije, Zuid-Korea en Rusland tot de favorieten voor groepswinst. Toch blijven de Rode Duivels bescheiden met hun voorspellingen. "De eerste ronde overleven is zeker de doelstelling. Daarna kan je al meteen tegen topfavorieten uitkomen", beseft ook Vertonghen.
Als België zich weet te kwalificeren voor de volgende ronde, komt het meer dan waarschijnlijk tegen Duitsland of Portugal uit. Vooral de Duitser boezemen Vertonghen angst in. "Duitsland ontwijk ik liever", lachte de verdediger zijn tanden bloot voor de camera van
Sporza.
LEES OOK:
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet