Mario Götze kan zich gaan richten op de eerste wedstrijd na de winterstop. De speler van Borussia Dortmund moet de laatste twee duels van dit kalenderjaar missen vanwege een blessure.
Trainer Jürgen Klopp moet het in de laatste twee wedstrijden, een competitiewedstrijd tegen SC Freiburg en een bekerwedstrijd tegen Fortuna Düsseldorf, doen zonder het negentienjarige talent. Dr. Markus Braun onderzocht Götze na zijn opgelopen blessure tegen FC Kaiserslautern. Uit dat onderzoek bleek dat de international een spierscheuring heeft opgelopen in de dij.
Götze zal in elk geval tot januari 2012 aan de kant staan. De jongeling speelde dit seizoen tot nu toe veertien competitiewedstrijden, waarin hij tot vijf treffers kwam. Afgelopen weekeinde kampte hij met liesklachten, waardoor trainer Klopp hem op de bank liet starten. Wel kwam hij na ruim een uur spelen binnen de lijnen.
LEES OOK:
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'