Het draait niet meer bij Real Madrid.
De Koninklijke verloor vorige zondag de topper tegen Barcelona met 3-4 en ging afgelopen midweek ook nog eens met 2-1 onderuit in Sevilla. Die nul op zes zou hen wel eens de titel kunnen kosten.
De Spaanse sportkrant
Marca deed een opiniepeiling en 69% van de stemmers legt de oorzaak van de malaise bij de spelers, 21% bij trainer Carlo Ancelotti en 11% zelfs bij de scheidsrechters. De drie spelers die volgens de fans de meeste verantwoordelijkheid dragen zijn Xabi Alonso, Diego Lopez en Gareth Bale. Op de vierde plaats komt zelfs Cristiano Ronaldo.
Futbol.as meldt dan weer dat 85% van de fans Iker Casillas terug tussen de palen wil. Diego Lopez incasseerde in de laatste twee duels maar liefst zes tegendoelpunten op amper negen schoten in zijn richting. José Mourinho besloot vorig seizoen om Casillas aan de kant te schuiven en de nieuwe trainer Ancelotti ging mee in die beslissing. Toch wordt de druk van de publieke opinie alsmaar groter na twee nederlagen op rij.
LEES OOK:
Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider