België wordt steevast genoemd als outsider voor het
WK. Toch lijkt Chili op dit moment verder te staan. Enkele maanden geleden speelde het Engeland op een hoopje, Duitsland won met 1-0 maar dat was een gevleide zege.
Bondscoach Joachim Löw was onder de indruk van de Chilenen. "Ik denk dat iedereen heeft kunnen zien hoe sterk Chili is. Ze zijn zowel technisch als tactisch erg sterk, en ze maken veel meters", vertelde hij aan
ZDF.
"Chili is extreem dynamisch en ze houden ervan om meters te maken. Dat heeft ons problemen bezorgd. We slaagden er niet in om gevaarlijk te worden en thuis te domineren." Hij ziet hen schitteren op het komende WK. "De ploegen uit Zuid-Amerika zullen een grote rol gaan spelen op hun eigen continent. Onze spelers moeten verbeteren zodat ook zij kunnen meedoen."
LEES OOK:
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk